O nás
O nás

Naše společnost je českou společností založenou v roce 2014 dvěma dlouholetými odborníky v oblasti zdravotně-technické-instalace určené nejenom pro stavebnictví.

Cílem naší společnosti je poskytnování koncepční a kompletní dodávky produktů a služeb v oblasti sanitární techniky a koupelnového vybavení. Stále hledáme nové cesty ke zlepšení technického řešení, funkčnosti, designu, ekonomickému a ekologickému pojetí při práci s klientem.

Naším dalším cílem je být Vašim dlouhodobým partnerem při vytváření Vašich projektů a staveb.

Náši pracovníci usilují o maximální spokojenost našich klientů v rámci požadavků na jejich projekty a stavby.

Společnost usiluje o neustále vzdělávání svých zaměstnanců (sledování nových trendů, školení u dodavatelů, návštěvy českých i zahraničních veletrhů apod.), které vede ke zlepšování vědomostí v oblasti sanitární techniky a koupelnového vybavení, které zaměstnanci přetvářejí do projektů a staveb našich klientů.

Co nabízíme:
- individuální, profesionální a nadstandardní přístup ke každému klientovi
- návrh vhodného řešení pro Váš projekt nebo stavbu
- návrh vhodného řešení a výpočet úspor nákladů na energie při použití systému placených služeb
- komplexní dodávky prověřených produktů a služeb, kde vyžadujeme dodržování norem, předpisů, zákonů, apod.
- maloobchod a velkoobchod
- zajištění montáže, záručního i pozáručního servisu
- konzultace a odborné poradenství

Portfolio
Produkty jsou zaměřeny na sanitární techniku a koupelnové doplňky v různém provedení jak z pohledu materiálu tak funkčnosti.

Sanitární technika je rozdělena na automatickou sanitu, antivandal nerezovou sanitu, bezpečnostní nerezovou sanitu, keramickou sanitu a koupelnové / sanitární doplňky.

Naše portfólio je zaměřeno převážně na umyvadlové baterie, sprchové baterie, umyvadla a umývací žlaby a pulty, odvodnění, klozety, pisoáry a pisoárové žlaby, splachovače, mincovní a žetonové automaty vč. turniketů, invadlidní program (HELP) a koupelnové / sanitární doplňky.

Díky správnému použití výše uvedených produktů dokážeme optimalizovat (snížit) Vaše vynaložené finanční náklady spojené s využíváním sociálních / sanitárních prostorů s vlivem na bezpečnost, hygienu a ekologii.

Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vaší kanceláře nebo domova.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup!